Inteligentny Asystent Finansowy MasterAI

Sztuczna inteligencja w finansach. Zarządzaj, monitoruj, oszczędzaj.

Sztuczna inteligencja w finansach
Zapytaj o nasze rozwiązanie

Niezawodny asystent, który weryfikuje i analizuje każdą fakturę w Twojej firmie.

Finanse pod kontrolą sztucznej inteligencji

Niezawodny asystent, który bezbłędnie weryfikuje każdą wystawianą i przyjmowaną fakturę

Inteligentny Asytent Finansowy MasterAI jest jak audytor działający w czasie rzeczywistym, dzięki któremu wykryjesz nawet najmniejszą nieprawidłowość.

Sztuczna inteligencja w finansach poprzez monitoring dokumentacji pomoże Ci lepiej zarządzać budżetem firmy, uniknąć niepotrzebnych kosztów i zwiększyć generowane zyski.

Twój firmowy audytor finansów i dokumentacji, pracujący z pełną wydajnością 24h na dobę

Ciągły monitoring przepływów

Inteligentny Asystent Finansowy MasterAI śledzi skąd i kiedy napływają środki oraz analizuje każdy szczegół kosztów, dzięki czemu optymalizuje firmowe wydatki lepiej niż najlepszy księgowy.

Kontrola umów i kontraktów

Automatyczna weryfikacja czy wykonywane transakcje mają pokrycie w przyjętych umowach i podpisanych kontraktach. Każda faktura musi mieć uzasadnienie.

Optymalizacja wydatków

Rozwiązanie cały czas szuka potencjalnych oszczędności w realizowanych transakcjach. Skorzystaj z proponowanych sugestii i rekomendacji, które są przedstawiane na podstawie dokładnej analizy sytuacji.

Korzyści z wdrożenia AI w finansach

Sztuczna inteligencja w finansach to między 3% a 20% oszczędności w skali roku dla całej firmy

Kontrola finansów sztuczna inteligencja

Precyzyjne analizy z niezrównaną dokładnością w każdym aspekcie finansów

Sztuczna inteligencja naszego rozwiązania w ułamkach sekund analizuje finansowe dane Twojego przedsiębiorstwa i wskazuje wykryte anomalia. Dzięki temu wykryjesz nawet najdrobniejsze błędy, o których bez użycia AI mógłbyś nigdy się nie dowiedzieć.

AI w finansach - ochrona i monitoring

Stały monitoring realizowanych działań i ochrona finansów

AI w finansach w postaci naszego Asystenta MasterAI nieustannie dba o stan środków pieniężnych monitorując wszystkie powiązane z nimi czynności. Podejrzane operacje lub błędy są natychmiast raportowane, a Ty możesz podjąć szybką reakcję i ustrzec firmę przed potencjalną stratą.

AI w finansach - szybkość decyzji

Oszczędność czasu i szybsze decyzje dzięki automatycznej analityce finansowej

Zautomatyzuj zadania analityków finansowych, żeby zaoszczędzić olbrzymie ilości czasu. Powierz audyt wewnętrzny sztucznej inteligencji, która zgromadzi niezbędne informacje i zweryfikuje ich poprawność za Ciebie. Podejmuj szybciej lepsze decyzje.

Wyeliminuj wewnętrzne oszustwa i nieautoryzowane operacje

Audyty i kontrola finansów prowadzona za pomocą naszego Astystenta MasterAI pozwoli Ci wykryć i wyeliminować wszelkie próby nieuczciwych lub nieautoryzowanych transakcji.

Wdrożenie

Jak wdrażamy AI w finansach?

Sztuczna inteligencja w finansach to rozwiązanie innowacyjne i dynamicznie zdobywające coraz większe zainteresowanie, jednak jego implementacja wymaga czasu, dostrojenia i odpowiedniej wiedzy.

Wdrożenie AI w finansach w przypadku naszego modelu Asystenta MasterAI realizujemy w 6 etapach.

Bezpieczeństwo danych finansowych w systemie AI

Czy sztuczna inteligencja w finansach jest bezpieczna?

Tak, nasze rozwiązanie bazujące na sztucznej inteligencji jest w pełni bezpieczne, ponieważ:

Inteligentny Asystent Finansowy MasterAI to rozwiązanie w pełni bezpieczne i zgodne z obowiązującym prawem.

Wdrożenie sztucznej inteligencji w finansach - etap 1

Analiza potrzeb i oczekiwań klienta

Pierwszy etap wdrożenia, to dokładne rozpoznanie sytuacji w jakiej znajduje się firma, ze szczególnym uwzględnieniem rodzajów, częstotliwości i miejsc występowania problemów.

Podczas analizy identyfikujemy problematyczne obszary oraz mapujemy ich powiązania, aby na tej podstawie stworzyć odpowiedni model AI.

Wdrożenie sztucznej inteligencji w finansach - etap 2

Inżynieria cech, czyli opracowywanie modelu

W drugim etapie definiujemy z czego ma się składać rozwiązanie AI dedykowane Twojej firmie. Na podstawie przeprowadzonej analizy dobieramy i konfigurujemy cechy (komponenty) systemu.

Podczas konfiguracji modelu dostrajamy mechanizmy machine learning oraz wprowadzamy obszary pracy modelu (np. analiza faktur, umów, przepływu informacji pomiędzy działami, weryfikacja transakcji, wprowadzanych danych, itp.)

Wdrożenie sztucznej inteligencji w finansach - etap 3

Trenowanie modelu AI

Po utworzeniu modelu, „uczymy” go czego ma szukać we wprowadzanych danych, jak je przetwarzać i co z nimi robić. Dostarczamy modelowi bazę danych i wskazujemy jak ma z nimi pracować, aby rozwiązać zidentyfikowane wcześniej problemy.

Trenowanie modelu to również ustalenie reguł, zasad i praw biznesowych oraz branżowych, w granicach których może działać, aby wykrywać anomalie oraz nieprawidłowości.

Wdrożenie sztucznej inteligencji w finansach - etap 4

Integracja i automatyzacja

Kiedy stworzony model jest gotowy do pracy, wprowadzamy go do środowiska Twojej firmy, integrując system z elementami Twojej infrastruktury, z których będzie pozyskiwać dane (np. system ERP, programy księgowe, magazynowe, system CRM, bankowość firmowa).

Integracja wiążę się z jednoczesną automatyzacją tych procesów. Asystent MasterAI działa za Ciebie, dostarczając Ci pożądanych informacji i analiz.

Wdrożenie sztucznej inteligencji w finansach - etap 5

Detekcja anomalii

Właściwa praca naszego systemu sztucznej inteligencji w obszarze finansów, podczas której wykrywa wszelkiego rodzaju anomalie, błędy i nieprawidłowości oraz informuje Cię o nich w czasie rzeczywistym.

Wdrożenie sztucznej inteligencji w finansach - etap 6

Monitorowanie AI i optymalizacja modelu

Nasze rozwiązanie jest przystosowane do ciągłego uczenia się nowych zachowań, dlatego poprzez monitorowanie pracy modelu możemy oceniać uzyskiwane efekty i optymalizować je poprzez aktualizację parametrów, dodawanie nowych zmiennych czy ich usuwanie.

Dla kogo jest sztuczna inteligencja?

Sprawdź jak Twoja firma może wykorzystać AI

Wszystkie branże mogą skorzystać z wdrazania sztucznej inteligencji, ale pewne sektory mogą dostrzec szczególnie szybkie i wymierne korzyści ze względu na charakter swojej działalności i wyzwania, przed którymi stoją.

Możliwości: optymalizacja procesów produkcyjnych, predykcyjne utrzymanie ruchu, automatyzacja kontroli jakości.

Możliwości: optymalizacja sieci, personalizacja usług, detekcja awarii.

Możliwości: wykrywanie oszustw, personalizacja ofert dla klientów, automatyzacja procesów.

Możliwości: zarządzanie zużyciem energii, optymalizacja dystrybucji, prognozowanie awarii.

Zainteresowany wdrożeniem?

Chcesz wykorzystać potencjał sztucznej inteligencji w finansach swojego przedsiębiorstwa? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami.

MasterAI

MasterAI jest marką firmy MasterID Paul Skoroniak SC

ul. Portowa 28, M, 306
44-100 Gliwice

NIP: 9691636595
VAT EU: PL9691636595

Scroll to Top